FOTENIE EVENTOV

PODUJATIA/AKCIE/ZÁŽITKY

V našej ponuke nájdete aj fotenie eventov, osláv, konferencií, alebo iných udalostí.  Každá akcia sa udeje iba raz, a preto je dôležité zachytiť momenty, ktoré sa už nezopakujú. Nasledujúca kolekcia fotiek je zameraná na eventy, ktoré sme fotili. Jedným z nich je aj JobSpot (prezentácia firiem) v Trnave, kde sme mali tú česť vytvoriť zopár fotiek pre bar spoločnosti Hospitality Group. Okrem pekných fotiek sme ochutnali aj skvelé výtvory barmana.

Niekedy nie je potrebná špeciálna príležitosť na to, aby vznikli zaujímavé fotky. Takýmto dňom bola aj vychádzka pod Smolenickým zámkom. Našou hlavnou úlohou je uchovať spomienky a zachytiť emóciu momentu. Pokoj a krásnu atmosféru jesenných Smoleníc môžete vidieť na štylizovaných fotkách nižšie. 

Japonsko je krajinou vychádzajúceho slnka. Táto krajina ma vždy fascinovala a ako fotograf sa tam iste niekedy vyberiem. Zatiaľ je tu menšia ochutnávka tejto zaujímavej kultúry z akcie NIPPONFEST v Bratislave. Ukážka Kendo bojovníka a japonskej kaligrafie vo mne zanechala dojem a umocnila túžbu túto krajinu spoznať zvnútra.

#fotograf #nipponfest #japonsko fotograf #fashion #portrety #trnava #fotenietrnava #fotograftrnava #fototrnava #fotografvtrnave #potretovefotenietrnava #profesionalnefotenie #atelierovefotenie #atelierovefotenietrnava  #fotenieeventov #fotenieakcii