FOTENIE PRODUKTOV - Synagóga cafe

TRNAVA

Každé podnikanie potrebuje svoju prezentáciu. Okrem portrétových fotení, svadobných fotografií a fotografovania detí realizujeme aj fotenia pre firmy a podnikateľov. Jednou takouto realizáciou je aj spolupráca so Synagóga café v Trnave. Táto kaviareň je jedinečná svojim umiestnením v krásnej zreštaurovanej synagóge. Okrem nádherného štýlového interiéru táto kaviareň vyniká aj gastronomickou kvalitou.

Pre Synagóga café sme začali fotiť produkty už v roku 2018. Tu je niekoľko chutných ukážok ich gastronomického portfólia. Fotenie produktov realizujeme ako štúdiové / ateliérové fotenie avšak na mieste u klienta. Výhodou takéhoto fotenia je komfort klienta, pretože nie je potrebné zabezpečovať transport fotených objektov do ateliéru, čo by bolo v prípade týchto chutných koláčikova a káv náročné. 

#fotograf #produktovefoto #business fotograf #fashion #portrety #trnava #fotenietrnava #fotograftrnava #fototrnava #fotografvtrnave #potretovefotenietrnava #profesionalnefotenie #atelierovefotenie #atelierovefotenietrnava