CHATEAU APPONY****

Promo videoklip pre nádherný kaštieľ Chateau Appony****. Nechajte sa viesť neobyčajnou atmosférou tohto neobyčajného miesta.

Natáčanie promo videa pre tento nádherný tematický hotel  bola skvelá skúsenosť. Rozmanitosť izieb a priestorov hotela spolu vytvárajú komplexný celok , ktorý pôsobí dobre ako na kamere, tak aj naživo.

Natáčanie videa pre Chateau Appony**** sme realizovali na prelome roku 2017 a 2018. Napriek zimnému ročnému obdobiu nám počasie prialo a my sme sa mohli pustiť s chuťou do natáčania. Točilo sa dva dni, no pravdupovediac by sme na zachytenie všetkých detailov potrebovali celý týždeň. Dominantou kaštieľa sú jeho izby a apartmány. Pri natáčaní sme sa cítili, ako u grófa Pálfyho. Samozrejme v modernom a sviežom podaní.

Chateau Appony skrýva mnoho tajomných zákutí. Jedným skvostom je aj veľkolepá knižnica, kde sme v spolupráci s hudobníčkou Barborkou natáčali hudobný klip k jej vlastnej tvorbe. Hotel, ktorý je zároveň kaštieľom nás obklopil svojou dobovou atmosférou hneď od začiatku. Ak máte radi príbehy o grófoch, dvorných dámach, láske a krásnych báloch iste nevynechajte návštevu tohto očarujúceho miesta.