HOTEL MALVÁZIA****

Promo videoklip pre luxusný a útulný hotel Malvázia****. Krásne prostredie, výborná kuchyňa a milý personál predpovedajú skutočný relax.

Štvor hviezdičkový hotel Malvázia**** je skutočným skvostom. Natáčanie v objatí prírody Malých Karpát, nádherné prostredie a skvelá atmosféra sa odzrkadlili aj v promo videu pre tento výnimočný hotel. Posúďte sami.

Hotel Malvázia sa nachádza na Záhorí. Súčasťou hotela, je veľký areál, ktorý ponúka návštevníkom vysnívaný oddych v podobe rôznych aktivít alebo pohodového relaxu. Vychutnať si môžte aj skvelé jedlá, ktoré sú vždy obohatené aj sezónnou ponukou.

 

Promo video sme natáčali na začiatku jesene 2017. Všetci vieme, aké dokáže byť jesenné počasie nevyspytateľné, preto sme museli trpezlivo čakať, kým nám bude priať. Trpezlivosť sa nám vyplatila a jeseň sa nám odvďačila slnkom zaliatymi zábermi nádherného exteriéru hotela. Ten je naozaj rozľahlý a plný rozmanitých atrakcií. Na svoje si prídu športovci, milovníci vody ale aj ľudia holdujúci zdravému životnému štýlu.

 

Po natočení prvej časti v exteriéri sme pokračovali interiérom. Vo wellness sme boli milo prekvapený jedinečným dizajom, ktorý ladí so zvyškom hotela. Presvetlené priestory boli ideálne pre pohodlné natáčanie. Hotel nás nesklamal ani po gurmánskej stránke, a to ani vizuálne ani chuťovo. Pri točení promo videa sa väčšinou dostaneme aj tam, kde sa „bežný smrteľník“ nedostane. Takýmto miestom bola pre nás hotelová kuchyňa, kde sa deje celá gurmánska mágia. Napriek vyťaženosti a usilovnej práci v kuchyni vládla dobrá nálada a atmosféra, čo sa zaručene pozitívne prejaví na výsledku.